مسابقه کتابخوانی
1زمانبندی مسابقه به چه صورت است؟
مسابقه از 15 مرداد ماه شروع می شود و تا 20 مهر ماه ادامه دارد از تاریخ 20 الی 22 مهر ماه پرسشنامه ها برای شرکت کنندگان ارسال می گردد. 25 مهر ماه نتایج اعلام می شود و برگزیدگان خوش شانس اعلام می گردد. " امکان تمدید مسابقه وجود دارد "
2کتاب ها برای چه سنینی تهیه شده اند؟
سعی شده برای مسابقه کتاب هایی انتخاب شود که جزو پر فروش ترین کتاب ها هستند و همه سنین بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند.
3چطور امتیازاتمون رو بیشتر کنیم؟
حداقل امتیاز برای مسابقه 5 امتیاز است. شما با تهیه کتاب های بیشتر و مطالعه آنها شانستون رو برای برنده شدن جایزه 5 میلیونی بیشتر می کنید.برای دستیابی به این جایزه ویژه حداقل 3 کتاب باید مطالعه کنید.
4چه افرادی می توانند در این مسابقه شرکت کنند؟
به خاطر طراحی ساده از خرید کتاب تا شرکت در مسابقه,همه می توانند در این مسابقه شرکت کنند در ضمن کتاب ها به صورت pdf عرضه می شوند.
5طریقه امتیاز دهی در مسابقه به چه صورت است؟
پاسخ صحیح به تمامی سوالات یک کتاب 10 امتیاز دارد. - کسب حداقل 5 امتیاز شما را در قرعه کشی پنجاه هدیه 200 هزار تومانی قرار می دهد. - از 10 الی 17 امتیاز علاوه بر شرکت در قرعه کشی پنجاه هدیه 200 هزار تومانی می توانند شانسشان را در سه جایزه 1میلیون تومانی امتحان کنند.(برای شرکت در این قرعه کشی 2 کتاب باید مطالعه کنید) - با 17 الی 25 پاسخ صحیح علاوه بر شرکت در قرعه کشی های قبلی,در قرعه کشی دو جایزه 3 میلیون تومانی نیز شرکت داده می شوند.(برای شرکت در این قرعه کشی 3 کتاب باید مطالعه کنید) - با کسب بیش از 25 امتیاز شما در قرعه کشی ویژه پنج میلیونی شرکت داده می شوید.(برای شرکت در این قرعه کشی حداقل 3 کتاب باید مطالعه کنید)
sharayet-compressor